Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > Kvietimas į seminarą „Reikalavimai indų, besiliečiančių su maistu, cheminei sudėčiai. Vartotojų teisės“

 

Kvietimas į seminarą „Reikalavimai indų, besiliečiančių su maistu, cheminei sudėčiai. Vartotojų teisės“

Nevyriausybinė organizacija Baltijos aplinkos forumas Lietuvoje kartu su Aplinkos apsaugos agentūros Cheminių medžiagų skyriumi vasario 19 d. organizuoja seminarą indų tiekėjams ir gamintojams.

 

Šio seminaro metu metu aptarsime, kokios cheminės medžiagos gaminiuose (induose, besiliečiančiuose su maistu) gali būti laikomos pavojingomis ir kodėl, kaip cheminė gaminių sudėtis reglamentuojama teisės aktais, kokie patikrinimai atliekami ir kokie pažeidimai dažniausiai nustatomi Lietuvoje, kokią informaciją apie cheminę gaminių sudėtį privalo teikti tiekėjai/gamintojai vartotojams.

 

Į šiuos ir kitus klausimus atsakys Baltijos aplinkos forumo, Aplinkos apsaugos agentūros Cheminių medžiagų skyriaus, Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos specialistai.

 

Data: 2013 m. vasario 19 d.

Vieta: Aplinkos apsaugos agentūra, Juozapavičiaus g. 9 (4 aukštas, Kolegijų salė), Vilnius.

Laikas: 13.00 val. 

Numatoma trukmė – 3 val.

 

Iki vasario 18 d.  užsiregistruokite užpildę formą internete:

REGISTRACIJA 

 

Daugiau informacijos:

Justė Buzelytė, el.p. juste.buzelyte@bef.lt, tel. 8 5 215 9287

 

Projektą „Informacinė kampanija apie pavojingas chemines medžiagas Baltijos šalyse“ (BaltInfoHaz) iš dalies finansuoja Europos Sąjungos LIFE+ programa. Projekto Nr. LIFE10 INF/EE/108, http://baltinfohaz.befgroup.net

 

Preliminari seminaro 

“Reikalavimai indų, besiliečiančių su maistu, cheminei sudėčiai. 

Vartotojų teisės” 

programa

 

1. Apie kokias chemines medžiagas kalbame, kaip jos atsiduria gaminyje ir koks jų poveikis žmogaus sveikatai bei aplinkai (BEF atstovas) – 20 min.

2.  Klausimai atsakymai – 15 min.

3. Cheminę gaminių sandarą reglamentuojantys teisės aktai (BEF atstovas) – 20 min.

4. Klausimai atsakymai – 15 min.

5. NMPI patikrinimai – procedūra ir praeitų metų rezultatai (pranešėjas derinamas) – 20 min.

6. Klausimai atsakymai – 15 min.

7. Gaminių įvežimas į ES (BEF atstovas) – 20 min.

8. Klausimai atsakymai – 15 min.

9. Tiekėjų įpareigojimas teikti informaciją pirkėjui apie gaminio sudėtyje esančias pavojingas chemines medžiagas (AAA Cheminių medžiagų skyriaus atstovas) – 20 min.

10. Klausimai atsakymai – 15 min.

11.  Augantis vartotojų susirūpinimas (pranešėjas derinamas) – 15 min.

12. Klausimai atsakymai – 15 min.

 

Projektą „Informacinė kampanija apie pavojingas chemines medžiagas Baltijos šalyse“ (BaltInfoHaz) iš dalies finansuoja Europos Sąjungos LIFE+ programa. Projekto Nr. LIFE10 INF/EE/108, http://baltinfohaz.befgroup.net