Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > Kviečiame registruotis į nemokamą internetinį seminarą, skirtą gaminių gamintojams

 

Kviečiame registruotis į nemokamą internetinį seminarą, skirtą gaminių gamintojams

 

Baltijos aplinkos forumas kartu su Aplinkos apsaugos agentūra kviečia į seminarą „Gaminių gamintojams apie prievoles susijusias su REACH reglamentu ir kitus cheminių medžiagų valdymo aspektus", kuris vyks 2020 m. lapkričio mėn. 10 d., 9:30-12:30.

Prašome užsiregistruoti iki lapkričio 6 d.: https://forms.gle/sfs63yRZ7WKtctcW7. Prisijungimą prie ZOOM platformos atsiųsime užsiregistravusiems dalyviams. Dalyvavimas nemokamas.

Seminaras skirtas įmonių, kurios savo veikloje naudoja chemines medžiagas ir mišinius gaminiams gaminti, specialistams. 

Pagal REACH reglamentą, gaminys - tai daiktas, kuris gaminamas įgijo konkrečią formą ar struktūrą, labiau nulemiančią jo naudojimo paskirtį, nei jo cheminė sudėtis (REACH reglamento 3(3) str.). Šis apibrėžimas taikomas beveik visiems kietiems gaminiams, tokiems kaip tekstilė, baldai, batai, sporto įranga, žaislai ar elektroniniai prietaisai, ir kiekvienam atskiram surinkto gaminio komponentui, jei šis komponentas patenka į REACH reglamento apibrėžimą. Seminaras nėra skirtas kosmetikos, buitinės chemijos ar panašių produktų gamintojams.

Kilus klausimams kreipkitės į Justę Kukučionę, juste.kukucione@bef.lt.

Organizatoriai pasilieka teisę tikslinti ir keisti dienotvarkę.

Preliminari seminaro dienotvarkė.